Топ теги:
Попередження

Про діяльність Публічної бібліотеки

22 Листопада 13:49

Для бібліотекарів ПБ Коростенської МТГ день 19 листопада 2021 року був дуже насиченим. В читальній залі центральної бібліотеки відбувся семінар «Планування роботи бібліотек на 2022 рік. Сучасні функції і завдання бібліотеки інформаційного суспільства».

Представники адміністрації та методико-бібліографічного  відділу   провели зустріч з фахівцями бібліотек-філіалів сіл та із завідуючими бібліотек-філій міста дотримуючись карантинних вимог.

Відкриваючи семінар, директор ПБ Коростенської МТГ Галина Боцман, акцентувала увагу  на основних напрямках планування і прогнозування бібліотечної діяльності,  ефективність бібліотечних послуг, які  сприятимуть якісним змінам у бібліотеках.

Методисти ПБ Коростенської МТГ  підкреслили важливість  ряду  питань при плануванні: бібліотечне обслуговування дітей та юнацтва; робота з фондами, інформаційне, патріотичне виховання, виховання інформаційної культури та медіаграмотності користувачів. Крім цього надали  методичні консультації, поради, щодо планування роботи на 2022 рік і підготовки до звітності за 2021 рік та  роздали методико-інформаційні матеріали.

Прослухавши всі виступи спікерів, фахівці  зрозуміли, що перед ними  поставлені  завдання подальшого розвитку бібліотек та залучення  жителів  громади до книги та читання. А головною метою є  перетворення бібліотек на дружній та комфортний простір, де читачі почуватимуться зручно, комфортно  та невимушено.

Чат-бот Гаряча лінія