Про діяльність працівників бібліотек громади

19 Липня 6:50

14 липня фахівці бібліотек ПБ Коростенської міської територіальної громади зібралися у читальній залі центральної міської бібліотеки на методичну нараду, яка проходила у формі інформаційної години  під назвою «Україна від А до Я». На зібранні зі вступним словом виступила директор ПБ Коростенської МТГ Галина Боцман, яка запропонувала розпочати активну роботу бібліотечних закладів до відзначення 30-річниці Незалежності України. Провідний методист, Світлана Коржук ознайомила колег з інформацією стосовно логотипу до 30-річниці Незалежності України, зокрема і по Житомирській області, який презентувало Міністерство культури та інформаційної політики. Крім цього назвала 30 фактів Незалежності, що заслуговують на увагу при організації масових заходів для користувачів. А ще під час наради відбулася презентація історичного колажу по темі «15 причин любити Україну». Для бібліотекарів  методистом були  підготовлені і  нові форми роботи та назви до знаменної дати.  Далі фахівці сільських бібліотек поділилися з колегами досвідом співпраці із клубними установами. Так, бібліотекар села Грозине Зінаїда Сингаївська розповіла про те, що 6 липня брали активну участь у проведенні Дня села і свята Івана Купала.     Методична нарада сприяла обміну досвідом між бібліотекарями ПБ Коростенської МТГ, була корисною з точки зору набуття та подальшого використання отриманої інформації у роботі з користувачами.