Тичина Ігор Олегович

12 Квітня 10:03

Прізвище, імя, по-батькові, позивний.

Тичина Ігор Олегович, позивний «Компас».

Дата народження, місце народження.

21 січня 2001, м. Коростень, Житомирської області.

Дата смерті, місце загибелі.

1 січня 2022 року. Помер у військовому шпиталі міста Харкова.

Обставини загибелі.

27 грудня 2021 року, виконуючи своє бойове завдання поблизу міста Нью-Йорка, Донецької області, Ігор отримав поранення від кулі снайпера.

Військовий підрозділ, звання, посада.

13 окремий парашутно-десантний батальйон 95-тої десантно-штурмової бригади. З зими 2021 року, Ігор став стрільцем-снайпером 2 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти військової частини А1910 в зоні Операції Об’єднаних Сил.

Додаткова біографічна  інформація про загиблу особу, її родичів, близьких.

Народився Ігор Тичина у багатодітній родині. Його батько, Олег Йосипович, працював метрологом, а мати, Ірина Анатоліївна – терапевтичною медичною сестрою. Мав двох  сестричок: Валерію і Катерину. Саме родина, завдяки любові та підтримці,  стала для Ігоря прикладом відповідальності, чуйності та небайдужості.

У 2007 році Ігор пішов до першого класу Коростенського міського ліцею № 10. Саме у школі почав захоплюватися спортом й досягнув вагомих результатів. Будучи вихованцем ДЮСШ, став членом збірної команди міста з волейболу, збірної команди Житомирської області, призером чемпіонатів України з волейболу, отримав I дорослий розряд.

Після закінчення школи, вступив до Професійно-технічного училища № 16 міста Коростень, де продовжив розвивати свій талант і волейбольні навички.

З 2019 року Ігор вирішив кардинально змінити своє життя, прийнявши рішення про військову службу за контрактом у 13 окремому парашутно-десантному батальйоні 95-тої десантно-штурмової бригади. Окрім гідного виконання військових обов’язків, грав у збірній команді бригади з волейболу, яка протягом 2020-2021 рр. перемагає на чемпіонаті України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги, чемпіонаті ДШВ ЗС України з волейболу, бере участь у міжнародному волейбольному турнірі серед силових структур.

27 грудня 2021 року, виконуючи своє бойове завдання поблизу міста Нью-Йорка, Донецької області, Ігор отримав смертельне поранення від кулі снайпера. Поховали Ігоря Тичину в рідному місті Коростень.

Посмертно Ігор Тичина був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня Указом Президента України від 17 січня 2023 року № 24. Його пам’ять завжди буде жити серед нас. Герої – не вмирають!

Контакти автора інформації.

Тичина Валерія Олегівна, сестра Ігоря (+380960557873)