Презентація виконаних ремонтних робіт у відділеннях Центральної міської лікарні

9 Грудня 16:11

На базі Центральної міської лікарні Коростенської міської територіальної громади сьогодні, 9 грудня, відбулась презентація виконаних ремонтних робіт в травматологічному та хірургічному відділеннях та рентген-операційній.

Закуплено нове обладнання для здійснення хірургії одного дня за допомогою лапороскопічного та рентгенологічного методу.
Тепер в м. Коростені можна зробити урологічні, гінекологічні та нейрохірургічні операції за допомогою високоякісного обладнання.
Міський голова наголосив, що до роботи в міській лікарні залучаються високопрофільні спеціалісти, в тому числі і з Києва.

«Здоров’я жителів громади – на пріоритетному місці».

Зазначимо, що операції вже найближчим часом будуть проводитися в стінах нових відділень, після завершення ремонту будуть проведені медико-санітарні заходи для початку робіт