Представник Кувейту завітав до Коростенської громади

5 Жовтня 11:38

За підтримки Посла України в Кувейті Олександра Балануци до Коростеня завітав заступник Голови Кувейтсього комітету солідарності з українським народом Самір Аль-Каллаф, з місією підтримки України у боротьбі за свободу та проти жорстокого російського вторгнення.

В ході зустрічі з представниками Коростенської міської ради Самір Аль-Каллаф підкреслив:

“Нам надзвичайно приємно прибути до вільної України та заявити про нашу солідарність з українським народом від першого дня жорстокої російської агресії. Сьогодні ми оголошуємо про нашу присутність тут, щоб український народ знав, що ми всім серцем поруч з ним, поки триває російська агресія проти України та її народу. Ми усвідомлюємо трагедію, яку переживає український народ внаслідок жорстокої російської агресії, адже ми пережили у 1990 році агресію Іраку проти нашої батьківщини Кувейту. Тому нам необхідно стояти поруч з українським народом у цей важкий час. Ми обіцяємо вам, що докладемо всіх можливих зусиль для підтримки перемоги України проти жорстокого російського вторгнення”.

Надалі плануються зустрічі з офіційними та громадськими установами, щоб обмінятися думками та обговорити шляхи підтримки України в усіх можливих сферах.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! Дякуємо за підтримку!