Представлення Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року

10 Грудня 15:35

Сьогодні представники ГО «Екоклуб» Андрій Мартинюк, Ольга Лящук  та Галина Журавська презентували депутатському корпусу міської ради План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Коростенської міської територіальної громади до 2030 року (ПДСЕРК). В Плані враховані коментарі, зауваження і пропозиції, які надходили розробникам протягом підготовки документу.

Нагадаємо, що у лютому місяці поточного року Коростенська МТГ стала підписантом Угоди мерів по клімату та енергії. М.Коростень є підписантом цієї угоди з 2010 року, має розроблений ПДСЕР, але реорганізація вимагає доопрацювання даного документу з врахуванням приєднаних територій 43 сіл.

Розробка ПДСЕР відбувається в рамках співпраці з Асоціацією «Енергоефективні міста України» та ГО «Екоклуб».

Остаточний План буде винесений на затвердження найближчої сесії міської ради.