Топ теги:
Попередження

Представлення командира 115-ої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України в Житомирські області

5 Березня 14:07

115-ої окрема бригада територіальної оброни – кадроване формування Сил територіальної оборони Збройних сил України у Житомирській області. Бригада перебуває у складі Регіонального управління «Північ» Сил ТрО та була створена в 2018 році.

Останні найскладніші два роки командиром 115-ої окремої бригади був полковник Маковський Віталій Юрійович. Який завжди віддано служив Україні та своєму народу.

5 березня на площі біля  Міського палацу культури ім. Тараса Шевченка Віталій Юрійович Маковський офіційно склав свої повноваження та на посаду командира 115-ої окремої бригади було призначено, полковника Бойка Сергія Володимировича.

За сумлінне виконання службових обов’язків мужність і самовідданість у справі служіння Україні, захист її суверенітету та територіальної цілісності Маковського Віталія Юрійовича було нагороджено Почесною відзнакою начальника Житомирської обласної військової адміністрації «За заслуги». Відзнаку особисто вручив начальник Житомирської військової адміністрації Віталій Бунечко.

Міський голова Володимир Москаленко, вручаючи Подяку Віталію Маковському,  відзначив: «Коростенська територіальна громада, дякує командиру  115-ої окремої бригади Віталію Юрійовичу за співпрацю не тільки в захисті нашої державності, а й за виховання молодого покоління в дусі  патріотизму та відданості рідній землі, готовності стати на захист своєї країни».

В цей день від фонду «Покрови Пресвятої Богородиці», яка не вперше допомагає нашим захисникам, 115-ій окремій бригаді територіальної оборони було передано два генератори та автомобіль для покращення виконання захисту суверенітету та цілісності нашої держави.

Чат-бот Гаряча лінія