Працівники виконавчого комітету Коростенської міської ради висадили п’ять тисяч дерев

7 Листопада 16:41
У червні 2021 року Президент Володимир Зеленський оголосив про започаткування екологічного проєкту «Зелена країна», в межах якого заплановано за 10 років збільшити площі лісів в Україні на 1 млн га, а в найближчі три роки висадити 1 млрд дерев.
В зв’язку з погіршенням екологічної ситуації у світі та зокрема в Україні, особливо в період воєнних дій, вкрай важливо підтримати проєкт «Зелена країна».
Сьогодні на чолі з головою Коростенської громади Володимир Москаленко, заступниками і працівниками управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради вже не вперше було висаджено п’ять тисяч саджанців сосни на території Коростенського лісництва.
Ліс – це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття навколишнього середовища. Разом зробимо країну зеленою. Крокуємо до Перемоги добрими справами.