Працівники комунальних підприємств та муніципалітету Коростенської громади вивчали досвід колег в умовах воєнного часу

17 Травня 13:17

З 16.05 по 18.05 в Києві відбувається міжнародна виставка «Aqua Therm». Учасники виставки крім того, що вивчають останні новинки для роботи комунальних підприємств, мають змогу відвідати форум-практикум та поспілкуватись з колегами щодо викликів, з якими зараз стикаються комунальні підприємства.
Виставку відвідали представники органу місцевого самоврядування і комунальних підприємств Коростенської громади («Водоканал», «Грозинське», «Теплозабезпечення», КВГП) на чолі з першим заступником міського голови Володимиром Вигівським.
Не зважаючи на обстріли столиці вночі напередодні проведення виставки, учасники були натхненні своєю роботою та радо ділились новим набутим досвідом в умовах воєнного часу.
До прикладу, на практичній конференції «Відбудова водопровідно-каналізаційної галузі України: виявлення кризових явищ та шляхи подолання» форуму «Відбудова в дії» Наталія Музиченко (заступник директора КП «ЧернігівВодоканал») згадала перші години повномасштабного вторгнення рф та поділилась досвідом роботи підприємства в умовах півторамісячної окупації регіону та руйнувань, які зазнало підприємство під час обстрілів Чернігівщини. Найтяжчим за її словами було побороти притаманний кожному страх і продовжувати виконувати свою роботу, не зважаючи на обстріли, які не зупинялись. Працівники комунальної сфери регіону під час окупації прикладали неймовірних зусиль для того, аби жителі мали змогу отримувати воду. Нагадаємо, газо-, електро-, водозабезпечення Чернігівщини під час окупації та обстрілів було пошкоджене та відсутнє.

Також в рамках форуму-практикуму відбулось засідання членів Клубу Мерів, з якими співпрацює Коростенська громада, на тему «Планування та підготовка громад до відбудови та економічного відновлення». Під час обговорення та спілкування з представниками українського та американського бізнесів було опрацьовано вектор подальшого розвитку громад. Варто зазначити, що сьогодні муніципалітети відіграють важливу роль в оновленні та відновленні українських громад, тому співпраця з іноземними інвесторами – рушій до подальшого економічного розвитку громад. За словами Bruce Talley (керівник OFC, Inc.) не країни Європи та Америки допомагають Україні сьогодні, а Україна допомагає та рятує весь світ. На завершення зустрічі організатори засідання Клубу Мерів анонсували нові проектні можливості для громад.

16 травня насичений день для працівників комунальної сфери та муніципалітету, які відвідали виставку-форум: ознайомлено з новітніми технологіями якісного надання послуг населенню, вивчено досвід колег з різних регіонів України, відзначено нові можливості для громад, шляхом подання проєктних пропозицій та ідей для наступних програм та зустрічей. Маленькими, але впевненими кроками для покращення життєдіяльності громади. Працюємо заради Перемоги!