ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проекту інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2021-2022 рр.

21 Липня 8:54

Відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 року № 191  Комунальне підприємство теплозабезпечення  подає на розгляд проект інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2021-2022 р. (проект додається).
Метою розроблення інвестиційної програми Комунального підприємства теплозабезпечення є оновлення основних фондів, підвищення ефективності виробництва,  підвищення якості надання послуг, покращення екологічної ситуації в місті.
До інвестиційної програми КП теплозабезпечення на 2021-2022 р.р. у сфері теплопостачання включені заходи з придбання теплового лічильника на котельню Романа Козаренка, 22Ж (с.Бехи); придбання котла на котельню Грушевського, 52Д; реконструкція теплових мереж з заміною аварійних ділянок.
Захід планується реалізувати за рахунок амортизаційних відрахувань.
Підприємство не планує залучати позичкові кошти. Загальний обсяг інвестицій  –  1383,455 тис. грн. (без ПДВ).
Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів – до 02.08.2021р. включно за адресою:
– Управління ЖКГ Коростенської міської ради, 11500, Житомирська область, м.Коростень, вул.Грушевського,22
– Комунальне підприємство теплозабезпечення, 11500, Житомирська область, м.Коростень, вул.Шевченка, 8 А,
електронна адреса – korostenteplo1@ukr.net

Інвестеційна програма на на 2021-2022 роки