Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – детальних планів території

25 Липня 15:56

У відповідності до норм статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення двадцять четвертої сесії VІIІ скликання від 06.07.2023 р. № 1340 «Про надання дозволу на розробку детальних планів території», виконавчий комітет Коростенської міської ради інформує про початок розроблення містобудівної документації детальних планів території та стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування  детальних планів території в межах Коростенської міської територіальної громади: за межами  населеного пункту Грозине, Коростенського району, Житомирської області для облаштування під’їзної дороги до полігону  твердих побутових відходів; для розміщення нового індустріального парку, та  будівництво регіонального полігону твердих побутових відходів за межами  с. Клочове; за межами  населеного пункту Кожухівка, Коростенського району, Житомирської області для розміщення об’єктів автомобільного транспорту.