Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

13 Листопада 15:17

Відповідно до ст.5, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», виконавчий комітет Коростенської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту документа державного планування (далі – ДПП) та звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування (далі – Звіт) «Програма економічного і соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2024 рік» (далі – Програма).

Основною метою Програми є визначення основних пріоритетів розвитку всіх галузей у 2024 році, обґрунтування проблемних питань розвитку та аналіз основних досягнень у 2023 році.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування – Коростенська міська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту про СЕО – 13.11.2023р. Термін процедури громадського обговорення становить 30 діб, тобто з 13.11.2023р. по 12.12.2023р.

Спосіб участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій за адресою м. Коростень, вул. Грушевського, 22, каб. 37 або на електронну пошту ekonomika@korosten-rada.gov.ua .

Ознайомитися з проектом документа та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна на офіційному сайті Коростенської міської ради «Економіка» – «Програми економічного і соціального розвитку».

Орган, до якого надаються зауваження – Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Строки подання зауважень та пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 13.11.2023р. по 12.12.2023р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується ДПП – Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Звіт про Стратегічну екологічну оцінку доступний на офіційному сайті в розділі «Економіка» – «Стратегічна екологічна оцінка».