Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

10 Вересня 12:21

Розробленого детального плану території по вулиці Сергія Кемського, 11Д з метою
уточнення планувальної структури та перспективної забудови в межах земельної
ділянки індустріального парку «Коростень» «для розміщення та експлуатації основних, підсобних  і допоміжних  будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної                    та іншої промисловості»
Згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», виконавчий комітет Коростенської міської ради, оприлюднює для громадського обговорення документ державного планування – звіт про стратегічну екологічну оцінку детальний план території по вулиці Сергія Кемського, 11Д з метою уточнення планувальної структури та перспективної забудови в межах земельної ділянки індустріального парку «Коростень» «для розміщення та експлуатації основних, підсобних  і допоміжних  будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості» з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.
Зауваження і пропозиції до звіт про стратегічну екологічну оцінку приймаються протягом 30 днів (строк громадського обговорення) з дня оприлюднення цієї заяви на офіційному сайті міста.
Зауваження і пропозиції у письмовому виді подаються за адресою: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського,22, відділ архітектури та містобудування Коростенської міської ради (або в електронному: arh.kor@rada-kor.gov.ua).
Громадські слухання з розгляду матеріалів звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 12 жовтня 2021 року об 11:00 в залі засідань міської ради (м. Коростень, вул. Михайла Грушевського, 22)