Підприємців запрошують у бізнес-візит на заводи харчової промисловості за підтримки EU4Business

11 Березня 11:03

ГО “Вдоскональ себе” запрошує представників малого та середнього бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств харчової промисловості. 12 березня відвідаємо Бердичівський пивоварний завод та крупозавод «Озерянка». У рамках проєкту «Доступна бізнес-освіта» за підтримки EU4Business планується відвідування цих місцевих підприємств, які є прикладом успішної підприємницької діяльності, задля обміну досвідом.

Цей бізнес-візит є гарною нагодою для підприємців отримати актуальну інформацію та практичні поради щодо розвитку власної справи, застосування сучасних технологій, масштабування бізнесу. Для того, аби поїхати до цих підприємств потрібно пройти реєстрацію за посиланням: https://cutt.ly/TwNYt3Qp.

Отже, 12 березня підприємці-учасники бізнес-візиту відвідають такі успішні підприємства в області:

• Бердичівський пивоварний завод – підприємство харчової промисловості України, зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства. Пивоварня виготовляє легендарне живе пиво, мають власну солодовню. Зараз броварня виготовляє 13 сортів пива.
  • Крупозавод «Озерянка» є виробником крупи гречаної, пшеничної, ячневої та перлової. Сучасна сертифікована лабораторія здійснює контроль якості зерна на всіх етапах виробничого процесу: закупівля сировини, технологічна обробка зерна, фасування та зберігання готової продукції на складах. Склади підприємства зберігають до 700 тонн готової продукції. Виробнича потужність крупозаводу – переробка 45 тонн зерна за добу.

Наголошуємо, що реєструватися на бізнес-візит варто заздалегідь, адже кількість місць є обмеженою. Для учасників з інших регіонів буде компенсовано проїзд до міста Житомира та назад.

Бізнес-візит – це унікальна можливість побачити успішні підприємства «з середини» і дізнатися, як вони працюють та досягають успіху.

Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME