Топ теги:
Попередження

Підписано Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям

10 Лютого 13:48

 З ініціативи Президента України Володимира Зеленського було підписано Меморандум для врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям.
Його підписали Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст.
Меморандум був підписаний у присутності Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка. Його підтримали усі мери міст.
Меморандум забезпечить нормальне проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.
Дуже важливо, що досягнуто цього компромісу. Незалежно від політичних поглядів та партійної приналежності, вдалося об’єднати зусилля і уряду, й Офісу Президента, і мерів, щоб досягти спільного результату для наших людей.
Напевно вперше відбувся такий прозорий та відвертий діалог між центральною владою й місцевим самоврядуванням.
Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення.
Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться!
Українці будуть взимку з теплом і гарячою водою,без зайвого навантаження на їхні сімейні бюджети.
Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.
Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.
«Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дасть змогу уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія