Підготовка комунальної техніки до зимового періоду є одним з важливих заходів

14 Листопада 11:31

14 листопада на території КВГП був проведений огляд техніки, яка працюватиме у зимовий сезон з метою полегшення життя містян.
На огляд виставлено 13 одиниць техніки, яка буде задіяна у прибиранні доріг взимку, серед них трактори, снігоприбиральна техніка, бульдозери, автогрейдери, піскорозкидувач, заготовлено достатню кількість посипкового матеріалу.
Базовим підприємством по прибиранню та посипанню доріг взимку є Коростенське КВГП. За цим підприємством закріплено вулиці міста та 43 селища Коростенської міської громади. У разі надзвичайних ситуацій, сильної заметілі та снігопаду до робіт будуть долучати техніку інших громад та приватних підприємств.
Також, на території КВГП проводяться ремонтні та будівельні роботи, збудовано приміщення, де будуть офіси та сучасне укриття, що забезпечить комфортні умови праці працівникам цього комунального підприємства.

Оглянувши техніку та зроблені роботи на території КВГП, міський голова Володимир Москаленко наголосив: “Зиму ми зустрінемо без проблем, техніка відремонтована і готова виїжджати вже сьогодні. Можна з впевненістю сказати – комунальне підприємство Коростеня до роботи у зимовий період готове”.