Перший  благодійний  Різдвяний Молитовний  сніданок

17 Грудня 16:03

Перший Національний молитовний сніданок організував у  1953 році Президент США Дуайт Ейзенхауер. За останні 3 роки молитовні сніданки у Вашингтоні відвідали представники 206 країн світу.

Напередодні новорічно –  різдвяних  свят в міському Палаці культури ім.. Т. Шевченка відбувся Перший  благодійний  Різдвяний Молитовний  сніданок.

Приєдналися до заходу  голова Коростенської міської територіальної громади Володимир Москаленко та Народний депутат України Володимир Арешонков, представники Коростенської райдержадміністрації та районної ради, захід об’єднав представників майже усіх релігійних конфесій.

Також на свято завітали секретар Житомирської міської ради  Віктор Клімінський, капелан, один з організаторів та активний учасник Молитовних сніданків в місті Житомирі Андрій Ковальов, капелан, пастор Церкви Компас ЄХБ м.Житомира Василь Поворознюк, начальник відділу   у справах релігій, національностей та охорони культурної спадщини управління культури та туризму департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Олександр Пивоварський, настоятель Церкви Вознесіння Господнього Православної Церкви України, благочинного отця  Леоніда та  хоровий  колектив  Церкви,пастора Християнської Церкви «Перемога» Михайло Маринець ,настоятель парафії блаженного Гонората Козьмінського Римо-Католицької Церкви в Україні   о. Вячеслав, пастор Церкви віри, надії, любові християн віри євангельської Руслан Юзюк, пастор Церкви Благодаті   Антон  Розводовський.

За одним столом зібралися люди різних соціальних статусів, віросповідань  та політичних  переконань  для того, щоб об’єднатись та помолитись за Україну, зібрати  кошти  на  подарунки  до  Різдва   дітям  з  кризових  сімей.

Наприкінці заходу  представників трьох конфесій провели молитви благословіння, кожен  згідно з традицією своєї конфесії.