Переможці конкурсу “Кращий підприємець 2015 року”

10 Листопада 9:08
  • Малий бізнес. Кращий керівник року – Дідківський Руслан Володимирович, засновник ТОВ «Гранплейт-08».
  • Середній бізнес. Кращий керівник року – Головійчук Олег Сергійович, директор ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання».
  • Малий бізнес у промисловості – ТОВ «Світанок», директор Лук’яненко Петро Миколайович.
  • Малий бізнес у торгівлі та наданні послуг – Мещеряков Сергій Миколайович, директор ПП «Форсаж-2008».
  • Сумлінний платник податків – ПАТ «Коростенський кар’єр», голова правління Ярмолюк Олександр Миколайович.
  • Кращий роботодавець – Петренко Володимир Миколайович, засновник ТОВ «Українська паливна група» (торгова марка UPG).
  • Інвестор року – ПрАТ «Коростенський завод МДФ», директор Шевело Володимир Миколайович.
  • Виробник найякіснішої продукції – ПП «Автомагістраль» дільниця №5, власник підприємства Скоростецький Микола Олексійович .
  • Кращий суб’єкт зовнішнього ринку – ПП «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об’єднання «Ельфа», директор Середов Ігор Геннадійович.
  • Успішний молодий підприємець (віком до 35 років) – Бондарчук Геннадій Олександрович, фізична особа-підприємець, власник СТО.
  • За благодійність і меценатство – родина Тищенків.
  • За інновації у малому і середньому бізнесі – Дюков Олексій Олексійович, фізична особа-підприємець, власник квіткового магазину «Флора».
  • Кращий суб’єкт господарювання державного та комунального сектору економіки – Відокремлений підрозділ локомотивного  господарства ДТГО «Південно-Західна залізниця» Локомотивне депо Коростень, начальник Стадченко Микола Степанович.

Переможці обласного конкурсу «Кращий підприємець 2015 року»:
  • Середній бізнес. Кращий керівник року – Богданова Тамара Григорівна директор ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання».
  • Інвестор року – ПАТ «ХІММАШ», директор Яценко Микола Васильович.
  • За благодійність і меценатство – ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання» та ПАТ «ХІММАШ».

Відео з нагородженням можна переглянути за посиланням:

www.youtube.com/watch?v=Xd_JJ8v5G4c&index=23&list=UUi0Z-qAPCfgpdaBuWqLlaOw