Переможці конкурсу “Кращий підприємець 2013 року”

10 Листопада 9:10

– «Малий бізнес. Кращий керівник року» – Науменко Віталій Анатолійович (ПП Коростенська фірма «Друк»).

– «Середній бізнес. Кращий керівник року» – Онопрієнко Микола Олександрович (ПАТ «Коростенський кар’єр»).

– «Малий бізнес у промисловості» – Каленський Олександр Степанович (ТОВ «Арм-Електро»).

– «Виробник найякіснішої продукції» – Костюшко Надія Володимирівна (ПАТ фірма «Арсанія»).

– «Малий бізнес у торгівлі та наданні послуг» – ФОП Кобилинський Іван Миколайович.

– «Сумлінний платник податків» – Стадченко Микола Степанович (Локомотивне депо Коростень).

– «Кращий роботодавець» – Гавриленко Сергій Олександрович (ПАТ «Трубний завод «Трубосталь»).

– «За інновації у малому і середньому бізнесі» – ФОП Кучеренко Руслан Юрійович.

– «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку» – Яценко Микола  Васильович (ПАТ «Коростенський завод хімічного машинобудування»).

– «Бізнес-леді» року – Лінькова Людмила Володимирівна (ТОВ «Продцентр-плюс»).

– «Успішний молодий підприємець» – ФОП Матвійчук Наталія Валеріївна.

– «Благодійник року» – ФОП Ярмолюк Руслан Володимирович.

– «Найдосвідченіший керівник року» – Сергієнко Анатолій Петрович (ПАТ «Коростенський завод Янтар»).

– «Громадський діяч року» – Куницький Василь Іванович (голова ГО «Рада керівників міста»).