Партнери та друзі Коростеня з міста Укмерге (Литва) передали автобус для потреб захисників України.

26 Вересня 16:36
Автобус марки VOLVO, що днями прибув із міста Укмерге (Литва) до Коростеня,
23 вересня офіційно переданий для потреб захисників України.
35-місний автотранспорт відтепер проходитиме військову службу в Коростенському РТЦК та СП (військкомат), доставлятиме військових до місця дислокації військових підрозділів.
Влада міста Укмерге надзвичайно тепло ставиться до нашого міста. Незважаючи на те, що офіційно договір ми підписали лише в квітні цього року, громада Укмерге вже неодноразово надсилала благодійну (не гуманітарну) допомогу, що дало змогу організовувати харчування та надавати одяг для внутрішньопереміщених осіб.
Нагадаємо, що познайомилися ми з литовськими друзями в жовтні минулого року в рамках проекту АМУ та «Мости довіри», завдяки якому ми маємо можливість на рівних спілкуватися із прогресивною європейською спільнотою, адже цей проект реалізується Радою європейських муніципалітетів і регіонів та PLATFORMA, а фінансується програмою U-LEAD.
Щиро дякуємо громаді міста-партнера Укмерге, меру міста Роландасу Яніцкасу, який ініціював передачу цього автобуса, а також організував та провів всі необхідні процедури.

Щоб автобус прибув до міста, об’єднали зусилля депутати міської ради Олег Головійчук та Вадим Дідківський, депутат районної ради Леонід Якубовський, які до всього ще є і активними волонтерами нашої громади.

Разом до перемоги!