Оприлюднення оголошення про початок громадського обговорення звіту про оцінку впливу на довкілля

11 Грудня 13:37

ДО УВАГИ  ГРОМАДСЬКОСТІ !!!!

ОПРИЛЮДНЮЄМО

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

ТОВ  «ГЛОБАЛ СТОУН КАСТЛ»

та дошці оголошень Коростенської міської ради за адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22.

Місце розміщення  копії «Звіту з оцінки впливу на довкілля «Розробка (продовження розробки) ділянки Південна Межирічського родовища незмінених гранітів, придатних для виготовлення блоків в Коростенському районі Житомирської області. Відходи та порушені вивітрюванням граніти придатні для виробництва щебеню будівельного», реєстраційний номер справи 202372010892:

Відділ з питань цивільного захисту виконавчого комітету міської ради

(м. Коростень, вул. В. Сосновського, 17).