Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в квітні 2021 р.

31 Травня 10:21

Коростенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду  соціального  страхування  України у Житомирській області  надає інформацію про кількість нещасних випадків та професійні захворювання, що сталися в квітні 2021 року. За оперативними даними на підприємствах, установах за закладах, що зареєстровані в місті та районі, стався 1 нещасний випадок, смертельних, випадків смерті на виробництві та групових не зареєстровано, випадків хронічних професійних захворювань – не зареєстровано,  а також 6 випадків гострих професійних захворювань у медичних працівників.
Нещасний випадок стався:
–      ПрАТ «ТЗ «Трубосталь»  – 1 потерпілий – електрогазозварник, якому під час виконання роботи на зварювальному агрегаті ліва рука попала в прижимні ролики, внаслідок чого отримав травму лівої кисті.
Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID -19 медичних та інших
працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на  COVID -19, розслідуються як випадки гострого професійного захворювання відповідно до вимог «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337, тож в квітні зареєстровано 6 таких випадків серед медичних працівників, а саме:
–          КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Коростенської міської ради
– 4 медичних працівники;
–          КНП «Коростенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»
Ушомирської сільської ради – 2 медичних працівники.
Згідно  «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних  випадків, професійних захворювань і аварій  на  виробництві», затвердженого постановою КМУ від 17 квітня 2019 року № 337,  на даний час проведено та закінчено розслідування 1 нещасного випадку, в результаті розслідування встановлено, що випадок – пов’язаний  з  виробництвом,  за  яким складено акт по формі Н -1/П.
По всім випадкам розслідування гострих професійних захворювань медичних працівників, термін розслідування продовжено до отримання необхідних матеріалів та висновків.

Страховий експерт з охорони праці
Коростенського відділення УВДФССУ
у Житомирській області                                                                                                 В.Мирончук