ОГОЛОШЕННЯ про розгляд проекту інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рр.

29 Листопада 17:05

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19 серпня 2020 року №191  «Порядок  розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», Коростенське комунальне підприємство “Водоканал“ подає на розгляд проект інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022рік. (Проект додається).

Метою розроблення інвестиційної програми ККП “Водоканал“ є підвищення ефективності виробництва підприємства, обсягів реалізації послуг, зменшення витрат та втрат води, покращення якості надання послуг, підвищення рівня організації виробництва.

До інвестиційної програми  ККП “Водоканал“ на 2022 рік у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  включені заходи з  встановлення комерційних приладів обліку води та ремонт напірної каналізаційної мережі.

Заходи інвестиційної програми планується реалізовувати за рахунок амортизаційних відрахувань.

Підприємство не планує залучати позичкові кошти. Загальний обсяг інвестицій по централізованому водопостачанню та централізованому водовідведенню  –  2131,72тис. грн. (без ПДВ).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування оголошення.

Адреса, на яку необхідно надсилати зауваження та пропозиції:

вул. Грушевського, 67, м. Коростень, Житомирська область

Проект інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  на 2022 р.

Опубліковано 29.11.2021 р.