Оголошення ПП «ТЕПЛОДАР 2» про намір перегляду розміру тарифу на теплову енергію

19 Листопада 17:27

Керуючись п.2.3 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік  житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, ПП «ТЕПЛОДАР 2» доводить до відома споживачів інформацію про намір перегляду тарифів на теплову енергію по м. Коростеню. Відповідно до ст.20 Закону України «Про теплозабезпечення», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.

Категорія споживачів Діючий тариф на теплову енергію, без ПДВ, грн./Гкал Плановий тариф на теплову енергію, без ПДВ, грн./Гкал Різниця +/-
1 Для організацій та установ, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету (ІІ-група споживачів), вул. Жмаченка, 46 1169,83 1966,52 796,69
2 Для організацій та установ, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету (ІІ-група споживачів), вул. Сковороди, 81 1044,74 2033,72 988,98

Остаточне рішення щодо встановлення  розміру тарифу буде прийняте виконавчим комітетом Коростенської міської ради за результатами розгляду зауважень та пропозицій.

Пропозиції  та зауваження  з приводу наміру перегляду тарифів на теплову енергію бюджетним установам та іншим споживачам приймаються на електронну адресу: kas05@ukr.net або письмово на адресу: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського, 8-А протягом 7 календарних днів до 25.11.2021 р. (включно).

Адміністрація ПП «ТЕПЛОДАР 2»