Топ теги:
Попередження

Новий європейський Баугауз (NEB)

17 Березня 14:21
16 березня відбувся захід щодо початку програми розвитку спроможності для відбудови України – Нового європейського Баугаузу (далі NEB). 
NEB — це екологічна, економічна і культурна програма, започаткована Президентом Європейської Комісії в 2020 році.
Як перший пілотний проект в Україні, NEB за підтримки проекту «Угода Мерів – Схід» організовує серію онлайн-вебінарів для розбудови потенціалу муніципалітетів щодо стійкої та інклюзивної відбудови України.
Спікерами вебінарів будуть провідні європейські та українські експерти – представники українських громадськими організаціями Ro3kvit, ReThink та Ради архітекторів Європи.
Курси охоплюватимуть наступні теми:
Вступ до програми Розвитку спроможності для відбудови України.
Ознайомчий модуль встановлює політичні рамки програми, спрямованої на сталу та інклюзивну реконструкцію. Він дасть учасникам огляд трьох наступних тематичних навчальних модулів, щоб вони оцінили, чи будуть вебінари цікавими та корисними для їхнього муніципалітету.
Модуль 1Організаційна підготовка до реконструкції
Модуль 1 познайомить з можливими варіантами співпраці між різними учасниками при відбудові громад та способами забезпечення інклюзивності процесу. Зокрема, він вивчатиме найкращі практики оцінки та розподілу ресурсів, інструменти участі та можливості фінансування.
Модуль 2Циркулярність та енергоефективність
Модуль 2 висвітлить можливості сталої та інклюзивної реконструкції в Україні. Він представить шляхи включення принципів циркулярності в повоєнну стратегію розвитку громад, досліджуючи рішення для розумних розподілених мереж, автономної енергетики та хімічного/фізичного відновлення матеріалів.
Модуль 3Реконструкція та забезпечення житлом
Модуль 3 розглядатиме проблему дефіциту доступного житла та загальний стан забезпечення житлом в Україні. Він вивчатиме різні типи житла та можливі ролі муніципалітетів в розподілі та управлінні житловим фондом , а також взаємозв’язок між житлом та іншими секторами, такими як соціальне забезпечення чи міське планування.
Далі буде…
Слідкуймо за CoMEast
Чат-бот Гаряча лінія