Топ теги:
Попередження

Новий рік — нові можливості! Повертаємося з дайджестом від МОН

15 Січня 10:37

⚡️ 1–3 березня студенти, науковці та дослідники у сфері deep-tech зможуть узяти участь у хакатоні, під час якого представлять свої проєкти. 30 переможців матимуть можливість поспівпрацювати з потенційними клієнтами, отримають доступ до корисних ресурсів та допомогу від експертів програми. Реєструйтеся на open-call: bit.ly/41ZeCnT.
💡 Зимова школа маркетингу з ІТ Step університетом створена для старшокласників, щоб ознайомити їх з основами маркетингу та принципами роботи соцмереж. Навчання відбудеться онлайн 18, 25 січня та 1 лютого, офлайн — 8 лютого у Львові. Участь є безоплатною, реєстрація — обовʼязкова: bit.ly/3NY6u1h.
💻 На курсі-інтенсиві від Sigma Software University викладачі технічних напрямів дізнаються про останні тренди в IT та набудуть практичних навичок, які стануть корисними в роботі зі студентами й учнями. Навчання триватиме онлайн з 22 до 26 січня. Щоб потрапити на курс, необхідно зареєструватися: bit.ly/3S9ozvC.
📚 Учні 5–10 класів зможуть безоплатно навчатися математики та української мови в межах проєкту «Освітній суп». Двічі на тиждень протягом півтора місяця учасники й учасниці займатимуться в малих групах разом із викладачем. Зареєструватися можна тут: bit.ly/TFU_registration_Soup.
Зберігайте добірку та діліться з друзями!
Чат-бот Гаряча лінія