#Новорічні свята для дітей продовжуються

4 Січня 14:15

Юні спортсмени, відвідувачі «Коростенського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», клубу «Факел» також дочекались свого свята. 4 січня до дітей завітали Святий Миколай разом зі своєю помічницею та заступник міського голови Олександр Синицький. Гості від  щирого серця привітали дітей зі святом та вручили солодкі подарунки від Коростенської міської ради.

Звернувшись з вітальним словом до дітей, Олександр Синицький наголосив:

Ми раді сьогодні вітати вас з Новорічними святами  та дякуємо за те, що ви активно займайтесь спортом, відвідуєте спортивні секції та цікаво з користю проводите дозвілля. Дякуємо нашим захисникам за можливість збиратися разом на свята, займатися улюбленими видами спорту та цікавими змістовними справами задля власного розвитку.