Новітні підходи до надання соціальних послуг !

22 Січня 10:23

Новітні підходи до оформлення соціальних послуг в Коростенській ОТГ 21 січня 2021 року за дорученням міського голови Москаленко В.В. було здійснено виїзд мобільною групою управління праці та соціального захисту населення у складі начальника відділу Єсіна І.В., Чистякової Л.Л. начальника відділу прийому звернень громадян на призначення соціальних допомог, Ничипорук С.О. головного спеціаліста по роботі з особами по інвалідності, Шебети Н.В. головного спеціаліст відділу соціального захисту потерпілих внаслідок ЧАЕС, оздоровлення та відпочинок дітей усіх категорій у віддаленні району новоствореної ОТГ. Працівники управління праці проводили прийом в офісі старости Сарновицького округу. На зустрічі були присутні жителі сіл Сарновичі. Берестовець, Обиходи та Обиходівка. Питання з якими звертались були: порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, порядок призначення допомог та субсидій, механізмі призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інші. Зустріч завершилась на побажанні співпраці управління праці та соціального захисту населення та жителів Сарновицького округу.