Топ теги:
Попередження

Навчання, конкурси, тренінги — шукайте можливість для себе в дайджесті від МОН

29 Січня 10:34
📌 Працівниці українських ЗВО можуть зареєструватися на освітню програму, яка допоможе розвинути лідерство та інновації в українських університетах. Учасниці зможуть пройти mini-MBA з міжнародними експертами, відвідати менторські сесії, узяти участь у стажуванні в Кінгстонському університеті та багато іншого. Деталі і реєстрація: bit.ly/3vTkPWF.
⚡️ У хакатоні «100 ідей для міст» можуть узяти участь провідні українські й міжнародні ЗВО у сфері містобудування, архітектури, будівництва, інженерії. Мета конкурсу — розробити 100 архітектурних рішень для приблизно 1400 населених пунктів України. Переможці отримають менторство, партнерства для впровадження проєктів тощо. Призовий фонд становить 15 000 доларів. Щоб узяти участь — заповнюйте анкету до 15 лютого: bit.ly/3UmFmNz.
💡 31 січня відбудеться вебінар для тих, хто хоче розвивати свій інноваційний продукт або вже робить це. Слухачі дізнаються про план реалізації грантового проєкту, право інтелектуальної власності та побудову комунікаційної кампанії. Зареєструватися можна за покликанням: bit.ly/49eh7oV.
📣 Розпочалася реєстрація на безоплатні офлайн-тренінги з подолання освітніх втрат «Наздоженемо» та курси про дистанційне і змішане навчання «ДІЗНайся», які відбудуться в лютому. Детальніше про умови та форми реєстрації: bit.ly/47QtiqW.
Крім того, учителі з громад, де ведуться активні бойові дії, можуть відвідати тренінги «Наздоженемо» онлайн. Реєстрація тут: bit.ly/48U5dAH.
Долучайтеся або діліться з друзями!
Чат-бот Гаряча лінія