На заслужений відпочинок пішов керівник КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» Яків Шишук

21 Квітня 13:33

На заслужений відпочинок пішов керівник  КУ «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» Яків Шишук.
З цієї нагоди у приміщенні КУ « Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці»   відбулося зібрання за участю міського голови Володимира Москаленка,  керівництва міста та області.
Очільник Коростенської територіальної громади Володимир Васильович  висловив слова вдячністі Яківу Омельяновичу за багаторічну працю і вручив подарунки та грамоту виконавчого комітету Коростенської міської ради за активну громадську позицію, вагомі здобутки у праці, значний особистий внесок у розвиток соціальної сфери міста Коростеня.
За майже 33 роки йому вдалося успішно організувати роботу пансіонату, створити комфортне перебування для підопічних , сформувати та підготувати відповідальний, високопрофесійний колектив.
На сьогодні  КУ « Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці» – один із найкращих геріатричних закладів в Житомирській області.
Бажаємо Вам, Яківе Омельяновичу,  й надалі бути активним представником громади, не втрачати завзяття та оптимізму. Міцного здоров’я, родинного благополуччя, підтримки друзів і колег у хороших справах, любові та добра та многіі і щасливі літа.