Топ теги:
Попередження

На офіційному сайті Житомирської ОВА створено окремий розділ — «Прозорість та підзвітність»

26 Жовтня 16:10

На виконання розпорядження начальника Житомирської ОВА №478 від 10.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації», на офіційному веб-сайті Житомирської ОВА створено окремий профільний розділ «Прозорість та підзвітність», з яким можна ознайомитися ТУТ.

Зокрема, у розділі викладена нормативно-правова база щодо діяльності робочої групи, перелік об’єктів, на відбудову яких були спрямовані кошти з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також новини щодо діяльності робочої групи.

Головне завдання групи – це протидія корупції.

Робоча група здійснюватиме контроль за належним використанням коштів, що надійшли в область із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також інших субвенцій із державного бюджету. Діяльність робочої групи буде максимально прозора та підзвітна в медійному полі із залученням громадськості.

Члени робочої групи “Прозорість та Підзвітність”, створеної при Житомирській військовій адміністрації, пройдуть  навчання у сфері аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів у співпраці з експертами аналітичної онлайн-системи YouControl.

Під час тренінгів учасники робочої групи будуть вдосконалювати свої навички перевірки як юридичних, так і фізичних осіб за допомогою відкритих даних. Вони також навчаться шукати та аналізувати інформацію за допомогою відкритих даних та методів OSINT, використовуючи програмні продукти YouControl. Це надасть їм інструменти для ефективного відстеження та аналізу учасників тендерів та їх зв’язків.

Робоча група “Прозорість та Підзвітність” має важливу місію у недопущенні корупційних проявів в органах державної влади та місцевого самоврядування. Вона об’єднує представників правоохоронців, обласної та районних військових адміністрацій для спільної роботи над підвищенням прозорості та відповідальності в управлінні справами держави.

Чат-бот Гаряча лінія