Топ теги:
Попередження

На «Дія. Безбар’єрність» дізнавайтеся все про батьківство

24 Березня 8:19

Батьківство, а особливо – перший рік із малюком, майже ніколи не буває легким. На «Дія. Безбар’єрність» (https://bf.diia.gov.ua) є розділ, який стане у пригоді:
.
– молодим батькам;
– парам, які очікують дитину;
– жінкам, які лише планують вагітність.
.
Коли потрібно ставати на облік? Коли починати збиратися в пологовий і що взяти з собою? Не варто сподіватися, що все пройде за наміченим планом, але якщо підготуватися заздалегідь, вам буде трохи спокійніше. У розділі «Батькам» ви дізнаєтеся:
.
– як налагодити грудне вигодовування;
– як допомогти дитині увійти в графік сну;
– як зробити дім безпечним для малюка, поки він росте.
.
Для вагітних розписано, що варто зробити у першому, другому і третьому триместрі. Є також посилання на різні онлайн послуги: Ємалятко, допомога при народженні дитини і навіть запис до дитячого садка.
.
Часом мамам буває складно опановувати нову роль. За поганим психологічним самопочуттям може ховатися післяпологова депресія чи тривожний розлад. Куди звертатися і як отримати психологічну допомогу, ці поради також є https://bf.diia.gov.ua/categories/batkivstvo
.
Пам’ятайте, піклуватися треба не лише про малюка, але і про себе. Здорова, щаслива мама – це найперше, що потрібно дитині.
.

Як запропонувати допомогу людині з інвалідністю, читайте ТУТ.

.

Довідково. «Дія. Безбарʼєрність» створено у межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, а також Швеції. Аналітичну допомогу надавала ГО “Безбар’єрність”.
Чат-бот Гаряча лінія