Митці Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка здобули перемогу в обласному конкурсі!

30 Травня 14:58

30 травня в Семінарійському костелі Святого Йоана з Дуклі (Житомир) відбувся VIІ обласний фестиваль хорової музики «Аве Марія», в якому за звання найкращого в області змагалися хорові колективи Житомирщини.

Місто Коростень в категорії “вокальні ансамблі” представляв Народний жіночий вокальний ансамбль “Кришталеві роси” міського палацу культури ім. Т. Шевченка, кер. Альона Шамка. Оцінювали майстерність колективів компетентне журі.

Вітаємо колектив та керівника із достойним виступом та дипломом за І місце!

Це вже не перша перемога коростеньского колективу на обласному конкурсі. Нагадаємо, що в 2019 році колектив також отримав високу оцінку жюрі і диплом за І місце. На той момент керівником колективу був Микола Корнійович Вознюк.

Обласний фестиваль-конкурс хорової музики «Аве Марія» започаткований ще у 2007 р. і вже став традиційним. Засновниками та організаторами Фестивалю є управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації, КУ «Житомирський обласний центр народної творчості».