Топ теги:
Попередження

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

8 Жовтня 7:12

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим
 

Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.
 

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:
 

 Центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів
 Місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів
 Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності
 

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.
 

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.
 

Працівники освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів на https://list.covid19.gov.ua.
 

Освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень (https://cutt.ly/SENMlmR) до проведення профілактичних щеплень не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.
 

Також читайте на сайті: https://cutt.ly/OENN17z

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія