Мов крила ангела, що праведно горять, небесна сотня в вирій полетіла

20 Лютого 13:35

10 років тому волелюбний український народ показав, що таке єдність і що таке стійкість, свобода та гідність, що таке справжня сила українського духу.

Сьогодні 20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, міський голова Володимир Москаленко, начальник Коростенської військової адміністрації Олег Рябой, народний депутат України Володимир Арешонков спільно з представниками  Коростенської міської ради, районної ради та військової адміністрації вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Сергія Кемського, нашого земляка, жителя міста Коростень.

На знак вдячності та шани було проведено мітинг,  схилили голови поклавши квіти Герою та хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам’ять про загиблих воїнів Небесного Війська та всіх, хто поклав своє життя за вільне майбутнє України.

Життя Сергія Кемського справжня сила українського духу, його мета  свобода й гідність, він загинув, виборюючи вільне майбутнє України.

Сьогодні боротьба за нашу незалежність і територіальну цілісність триває. Наш народ протистоїть росії, яка розпочала неспровоковану агресію проти нашої держави. Слава кожному та кожній, хто цими секундами б’ється за Україну!

Вічна шана захисникам і захисницям, які віддали свої життя у боротьбі за Україну! Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні!

Україна бореться! І Україна переможе!