Топ теги:
Попередження

Молоді коростенці виступатимуть на чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства.

16 Вересня 8:16

14 вересня у Житомирі відбулися відбіркові змагання з легкоатлетичного чотириборства. Честь нашої громади на змаганнях захищали вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань учениця ЗОШ №9 Сергієнко Марія (біг на дистанції 60м – І місце, стрибки в довжину – ІІ місце, біг на дистанції 500м фінішувала четвертою та з метання м’яча стала сімнадцятою) в загальному заліку виборола бронзову нагороду. Учень ЗОШ №8 Вигівський Данило (біг на дистанції 60м – ІІІ місце, зі стрибків в довжину став шостим, з метання м’яча став сьомим та з бігу на дистанції 600м – ІІ місце) у загальному заліку посів – ІІІ місце. Коростенських спортсменів було відібрано в склад Житомирської обласної команди, яка прийматиме участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного чотириборства. Вітаємо наших спортсменів з хорошими результатами та бажаємо досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті України.