Топ теги:
Попередження

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ 2020

Європейський тиждень сталої енергії (EUSEW) – найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. Він об’єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та популяризації відновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії.

Починаючи з 2006 року у червні місяці Європейська комісія організовує та проводить Європейський тиждень сталої енергії.

Цього року, в зв’язку з пандемією COVID-19, Європейський тиждень сталої енергії проходить з 22 по 26 червня в новому онлайн-форматі під гаслом: «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання».

Головною складовою Європейського тижня сталої енергії є організація та проведення Днів сталої енергії. Це різноманітні заходи організовані місцевими державними та приватними організаціями для просування екологічно чистої енергії та питань енергоефективності.

Місто Коростень не є виключенням і щороку проводить Дні сталої енергії адже це є одним із зобов’язань як підписанта Європейської ініціативи «Угода мерів», до якої ми долучились у 2010 році.

В поточному році в зв’язку з пандемією COVID-19 організація та проведення Днів сталої енергії в місті Коростень перенесені на вересень-жовтень місяці. Одним із попередньо запланованих заходів є проведення щорічного міського конкурсу енергоефективних проєктів серед закладів загальної середньої освіти.

Разом з тим, місто Коростень приєднується до Європейського тижня сталої енергії та проводить наступні заходи.

Протягом тижня на місцевому телебаченні відбуватиметься трансляція відеороликів з питань енергоменеджменту, енергозбереження та енергоефективності, а в дошкільних навчальних закладах міста пройдуть заняття з переглядом мультфільмів з питань бережного ставлення до природи, економного споживання ресурсів, забруднення навколишнього середовища, сортування сміття та виконанням тематичного малюнку або аплікації.

 

Проведення Днів сталої енергії – це не лише виконання зобов’язань перед європейською комісією, це, перш за все, вимога часу та відповідальність перед майбутніми поколіннями, що сприяє підвищенню обізнаності містян з питань обмеженості енергетичних ресурсів, змін клімату та екології!

 

Відеосюжет “КоростеньМедіа” https://www.youtube.com/watch?v=Ngd3e6pub0w

 

 

 Управління економіки

виконавчого комітету

Коростенської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія