Топ теги:
Попередження

Для учасників бойових дій

Положення про відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Коростенської міської територіальної громади учасникам бойових дій, сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців

Положення про відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Коростенської міської територіальної громади учасникам бойових дій, сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців

http://golos.korosten-rada.gov.ua/?p=pryynyati_rishennya&sp=single&id=2360

http://golos.korosten-rada.gov.ua/files/pdf_end/1210.pdf

Першочерговому забезпеченню ділянками підлягають сім’ї загиблих (померлих) військовослужбовців. У даному випадку документи оформляються на одного із членів сім`ї, в такій послідовності: дружина (чоловік), діти, батьки.
В другу чергу – забезпечуються земельними ділянками учасники бойових дій, які мають інвалідність пов’язану з участю в бойових діях.
В третю чергу – учасники бойових дій, які мають 3-х та більше дітей в одному шлюбі, відповідно до абзацу 11 ст. 1 ЗУ “Про охорону дитинства”.
В четверту чергу – учасники бойових дій, які зареєстровані та проживають на території Коростенської міської територіальної громади.
В п’яту чергу – інші учасники бойових дій.
Перехід до наступної черги (наступної особи) відбувається після забезпечення всіх осіб, які перебувають на черзі, яка передує або в разі відмови заявника від запропонованої земельної ділянки.

Запроєктований житловий квартал між вул. Василя Стуса та вул. Г.Сковороди для виділення ділянок під індивідуальну житлову забудову учасникам АТО/ОСС

Розподіл земельних ділянок особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

21 жовтня 2021 року о 17:00 в залі засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради відбудеться жеребкування, щодо розподілу земельних ділянок учасникам АТО/ООС в запроектованому житловому масиві садибної забудови між вулицями Григорія Сковороди (Котовського) та Василя Стуса (Сакко і Ванцетті) на території Коростенської міської територіальної громади, які перебувають на обліку згідно списку.

Шляхом жеребкування, буде дорозподілено 51 земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлових будинків на території міста Коростеня особам, які брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції/операції об’єднаних сил.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до відділу земельних відносин Управління земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 22 (каб. № 11) або за тел. 9-62-75.

Чат-бот Гаряча лінія