*

Голови Коростенської міської ради

Роки П.І.П.

 

З 21.01.1926 Шебло Роман Васильович- голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 02.12.1944 Шамків Семен Васильович –  голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 13.01.1945 Мороз К.М.  – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 05.08.1947 Білоусов Павло Луканович –  голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 06.01.1950 Поповський Микола Федорович – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 10.03.1953 Подольський  Петро Іванович – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 21.01.1955 Клевайчук Йосип Євдокимович – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 12.03.1959 Сосновський Вітольд Іванович – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 14.03.1965 Шеметов Григорій Юхимович –  голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 24.03.1969 Глушков Віктор Якович – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 05.03.1974 Васянович Іван Макарович – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 13.04.1976 Мороз Володимир Васильович – голова виконкому міської Ради депутатів трудящих

 

З 16.09.1980 Чирик Іван Миколайович – голова виконкому міської Ради народних депутатів

 

З 30.10.1984 Сташкевич Анатолій Валентинович – голова виконкому міської Ради народних депутатів

 

З 03.04.1990 Яценко Володимир Михайлович – голова міської Ради народних депутатів

 

Крутько Михайло Миколайович – голова виконавчого комітету міської Ради народних депутатів

 

З 26.03.1991 Крутько Михайло Миколайович – голова міської Ради народних депутатів

 

З 22.07.1994 Вигівський Євген Михайлович – голова міської ради

 

З 01.04.1998 Москаленко Володимир Васильович – міський голова

 

Чат-бот Гаряча лінія