Мікромобільність. Захід в рамках проєкту ЄС/ПРООН EU4Climate

15 Червня 7:53

Як у світі регулюється легкий персональний транспорт – електросамокати, сігвеї, моноколеса тощо? Чи діють для мікромобільності такі ж правила, як для велосипедистів? Які відмінності? Що потрібно запровадити або змінити на законодавчому рівні, щоб врегулювати цей тип транспорту в Україні? Які перешкоди та рішення для розвитку мікромобільності пропонує бізнес, користувачі та профільні асоцації?
Ці та інші питання ми обговоримо 16 червня 2021 року на заході-презентації Білої книги мікромобільності, розробленої у рамках проєкту ЄС/ПРООН EU4Climate.
 Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/WhiteBook_MM
В обговоренні візьмуть участь представники Міністерства інфрастурктури України, ДерждорНДІ, Верховної Ради України, бізнесу, експертної громадськості. Запрошуємо усіх зацікавлених!
На жаль, через карантинні обмеження не зможемо запросити вас у гості. Спікери виступатимуть наживо, а вас запрошуємо до перегляду онлайн!
 Ініціатива EU4Climate, що реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй за фінансування Європейського Союзу, сприяє пом’якшенню наслідків зміни клімату та адаптації до них, а також розвитку економіки з низьким рівнем викидів і стійкістю до зміни клімату відповідно до Паризької угоди. Це допоможе країнам Східного партнерства інтегрувати цілі зі зниження викидів і стійкості до зміни клімату в політику і плани розвитку, удосконалити і консолідувати політику в області клімату та регулювання законодавства.