Лишилося пару тижнів для перереєстрації друкованих медіа

6 Березня 14:10

Згідно із законодавством всі друковані медіа повинні пройти обовʼязкову реєстрацію в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення.

Відповідні норми закріплені Законом України «Про медіа», що набрав чинності 31 березня 2023 року.

В Законі зазначено, що протягом 1 року, всі ЗМІ, які були зареєстровані до 31.03.2023 року, мають пройти перереєстрацію згідно з новою процедурою. Якщо цього не зробити, свідоцтво про реєстрацію ЗМІ, видане Мін’юстом, буде вважатись анульованим.

Тобто, 31 березня поточного року закінчується період реєстрації субʼєктів у сфері друкованих медіа.

Відповідно до Закону України “Про медіа”друковане медіа — це медіа, що здійснює поширення інформації у текстовій чи візуальній формі на друкованих носіях, однотипно оформлене, виходить у світ через певні проміжки часу упродовж року — у міру настання відповідного періоду або накопичення матеріалу.

Реєстрацією ЗМІ займається Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Дізнатися про те, як пройти процес реєстрації, можна за посиланням.

У разі виникнення питань можна звертатись до представника Нацради у Житомирській області або безпосередньо до Національної ради України.