Топ теги:
Попередження

Лабораторія Коростенського КП «Водоканал» суворо контролює якість питної води поверхневого джерела водопостачання – річки Уж, на очисних водопровідних спорудах та перед подачею питної води у водопровідні мережі міста!

12 Червня 11:41

Якість  води станом на 09.06. 2023року

Фейк! Ряд ворожих ресурсів поширюють новину, що через поганий стан води в результаті підриву Каховської ГЕС в Україні можливий спалах холери. У дописах зазначається, що мити овочі, фрукти та навіть чистити зуби необхідно виключно кипʼяченою водою.

Насправді! Така інформація не відповідає дійсності та направлена на дестабілізацію і нагнітання паніки серед населення.

Коростенське КП «Водоканал» повідомляє, що фахівці постійно відстежують стан якості води і наразі жодних відхилень від санітарних норм немає – водопровідна вода цілком безпечна.

Лабораторія Коростенського КП «Водоканал» суворо контролює якість питної води поверхневого джерела водопостачання – річки Уж, на очисних водопровідних спорудах та перед подачею питної води у водопровідні мережі міста.

На сьогодні якість питної води у Коростені контролюється за санітарно-токсикологічними, органолептичними та фізико-хімічними показниками відповідно до Державних санітарних норм і правил «Показники безпечності та окремі показники якості питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуаціях іншого характеру», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22.04.2022 №683 і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25.05.2022 за №564/37900, що застосовуються в період воєнного стану.

За показниками епідемічної та радіаційної безпеки контроль здійснюється відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10.

Центр протидії дезінформації закликає довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Результати аналізу води за травень місяць 2023року представлені в таблиці на нашому сайті https://korvdk.com.ua/lab_qw.php

Адміністрація Коростенського КП “Водоканал”

Чат-бот Гаряча лінія