КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» розпочато капітальний ремонт фасаду

24 Вересня 13:13

Фасад будівлі – це його обличчя, а значить і обличчя організації, яка в цій будівлі знаходиться, це обличчя міста в якому дбають і хочуть покращити умови надання послуг для дітей з особливими освітніми потребами.
     Влітку 2021 року в КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» розпочато капітальний ремонт, який включає в себе: утеплення стін, оновлення фасаду, заміну покрівлі та утеплення даху, створення умов для доступності мало мобільним групам населення.
     Виконання капітального ремонту передбачено розпорядженням Коростенської міської ради № 73 від 22.06.2021 року та за сприянням міського голови Володимира Москаленка на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі КУ «Коростенський ІРЦ» за адресою вул. Гайдамацька, 2 місто Коростень Житомирської області». Ремонт фінансується за рахунок бюджетних коштів  Коростенської міської територіальної громади в місті Коростень», замовником яких визначено Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради, підрядник ПП «Нагоррембуд».
      КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» дякує за фінансову підтримку Коростенській міській раді на чолі з міським головою Володимиром Москаленко та всім хто допомагає впровадити цей проєкт в життя.