Круглий стіл з вибудовування ієрархії планувальних документів, які використовуються у громаді

11 Серпня 14:50
Днями до громади завітала команда Житомирського регіонального офісу проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та організувала круглий стіл з вибудовування ієрархії планувальних документів, які використовуються у громаді.
Мета заходу: вибудувати ієрархію планувальних документів, які використовуються у діяльності органів місцевого самоврядування, фасилітовано збираючи ідеї учасників круглого столу – представників виконавчих органів ради. Визначити пріоритетні напрямки спільної роботи з орієнтацією на потреби громади.
Дякуємо керівнику Житомирського регіонального офісу HOVERLA / проєкт USAID в Україні Сергій Гаращук за змістовний і цікавий тренінг “Бюджет як інструмент досягнення цілей».