Круглий стіл на тему"Реалізація заходів Нової української школи в системі освіти Коростенської міської територіальної громади "

20 Жовтня 13:28

19 жовтня в конференц-залі Палацу культури ім. Т. Шевченка проходив круглий стіл на тему"Реалізація заходів Нової української школи в системі освіти Коростенської міської територіальної громади " за участю директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади.
На заході присутні міський голова Володимир Москаленко, секретар міської ради Олександр Олексійчук, заступники міського голови Володимир Корнійчук та Олександр Синицький, радник міського голови Олександр Дзига, начальник фінансового управління виконавчого комітету Коростенської міської ради Людмила Бардовська, начальник відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради Алла Краснокутська, директор Новоград- Волинського ліцею № 4 Валентина Сільвертюк.
Володимир Васильович привітав учасників зібрання та побажав всім плідної співпраці у напрямку реалізації заходів Нової української школи в системі освіти Коростенської міської територіальної громади.