"Круглий стіл" для представників міських, селищних, сільських територіальних громад Коростенського району, що відповідають за інформаційну діяльність громади.

30 Вересня 5:29

29 вересня в приміщенні Коростенської районної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця управлінь та відділів інформаційної діяльності органів державної влади з органами місцевого самоврядування». До участі запрошувались представники міських, селищних, сільських територіальних громад Коростенського району, що відповідають за інформаційну діяльність громади.
Спікери заходу – начальник управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Житомирської ОДА Ірина Дембіцька, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Житомирської ОДА Марина Шевчук.
Серед обговорених питань – інформування громадськості про зміни в суспільстві: програми Президента «Велике будівництво», «Активні парки», вакцинування від коронавірусу, програма «Дія», земельна реформа тощо. Присутні також обговорили проблемні питання у наповненні головних сайтів громад, вчасному оприлюдненні прийнятих документів, створенні спільних рубрик.