КП «Водоканал» інформує! Сьогодні 19.07.22р. ВІДСУТНІСТЬ ВОДИ по вул. Коцюбинського, вул. Гайдамацька, вул. Г.Сковороди, вул. Ковельська (мікрорайони: Базар, Залізничний вокзал, Ковельський)!

19 Липня 8:22

У зв`язку з ліквідацією наслідків аварії по вулиці Г.Сковороди, протягом дня буде відсутнє водопостачання по вул. Коцюбинського, вул. Гайдамацька, вул. Г. Сковороди, вул. Ковельська (мікрорайони: Базар, Залізничний вокзал, Ковельський)! Зробіть запаси води. Відновлення водопостачання відбудеться після ліквідації аварії на водогінній мережі.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація Коростенського КП «Водоканал»