Топ теги:
Попередження

Коростенський міськтй центр зайнятості інформує

24 Лютого 11:32

«Вибір професії наосліп – чи може він бути вдалим?»

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить і соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту.

На тиждень профорієнтації, фахівців Коростенського міського центру зайнятості, запросила завуч з виховної роботи Коростенськлї ЗЗСО №1 Рябушенко Оксана.
22 та 23 лютого, аби сприяти професійному самовизначенню учнів, спеціалісти Коростенського міського центру зайнятості, провели ряд профорієнтаційних уроків учнів 8-11 класів. 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Людмила Бондарчук, презентувала школярам «Топ-25 професій майбутнього», провела практичні вправи «Витинанка», «Вибір професії наосліп – чи може він бути вдалим?» Провідний фахівець з профорінтації Тамара Трихліб, розповіла про формулу првильного вибору професій, провела тестування за методикою Клімова та Голланда, а також вправи «Примір професію на себе» та «Основний мотив вибору професії» .

Майбутні випускники були задоволені такою зустріччю, адже проведений захід допоміг їм розкрити прихований потенціал та переконатися, що зробивши усвідомлений вибір професії, вони матимуть можливість захистити себе від багатьох ризиків в подальшому житті.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія