Коростенські кікбоксери показали гарний результат на Відкритому чемпіонаті України та Відкритому чемпіонаті м.Києва з кікбоксингу WKA.

24 Травня 13:00

З 21 по 23 травня у Києві проходили змагання Відкритого чемпіонату України та Відкритого чемпіонату м.Києва з кікбоксингу WKA. Серед великої кількості сильних кікбоксерів були і наші земляки-спортсмени спортивного клубу ,,Сапсан файтер” (керівник Скороходов Сергій Юрійович). За підсумками змагань чемпіонату України, змагаючись у розділі ,,К-1”, срібну нагороду виборов Рафальський Роман (вагова категорія 77кг). У Відкритому чемпіонаті м.Києва, змагаючись у розділі ,,К-1”, золоту нагороду виборов учень міської гімназії Бовсунівський Максим (вагова категорія 71кг). Вітаємо наших земляків з хорошими результатами та бажаємо нових спортивних перемог.