Коростенські кікбоксери показали гарний результат на Відкритому чемпіонаті м.Житомира з кікбоксингу ІСКА.

31 Травня 13:57

З 28 по 30 травня у Житомирі відбувся Відкритий чемпіонат м.Житомира з кікбоксингу ІСКА. Серед великої кількості сильних кікбоксерів були і наші земляки-спортсмени спортивного клубу ,,Сапсан файтер” (керівник Скороходов Сергій Юрійович). За підсумками змагань золоту нагороду виборов учень НВК №2 Томашевський Віктор (вагова категорія 40кг), срібна нагорода дісталась учню ЗОШ №1 Власюку Олексію (вагова категорія 85кг), а учень міської гімназії Бовсунівський Максим (вагова категорія 70кг) здобув бронзову нагороду. Вітаємо наших земляків з хорошим результатом та бажаємо нових спортивних перемог.